اجاق گاز, نمایندگی ها

تعمیر اجاق گاز بوش وعیب یابی، مزایا و معایب و عیب یابی آن در رای سرویس

تعمیر اجاق گاز بوش

رای سرویس

شرکت رای سرویس ارائه دهنده کلیه خدمات مربوطه به تعمیر اجاق گاز بوش میباشد.

جهت تعمیر،سرویس دهی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن:

88249010

88249013

رای سرویس با  بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات و عیب یابی به شما در تعمیر اجاق گاز بوش خود در هر زمینه ای کمک میکند و خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلال در بخش عملکرد اجاق گاز، مشاهده هر گونه خرابی و دیگر تغییرات را جدی گرفته و با شماره 13-88249010 تماس بگیرید.

رای سرویس در صورت بروز مشکلاتی اعم از:

عدم گرم شدن اجاق گاز و یا فر،داغی بیش از حد و سوختن غذا،عدم کار کردن المنت های حرارتی و….

با کمک کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر اجاق گاز بوش شما را بر عهده میگیرد و با ارائه خدماتی نظیر  سرویس دهی دوره ای و یا تعمیر فوری دستگاه، به مشکل و یا خرابی دستگاه شما برای همیشه پایان می دهد.

 

تعمیر اجاق گاز بوش

 

تعمیرگاه مجاز رای سرویس طی سال‌ها تجربه در خدمات و سرویس دهی در تمامی مناطق تهران دارای سابقه ای طولانی با داشتن نیروهای با تجربه ، کاردان و متعهد در رابطه با تعمیرات تمامی محصولات بوش  همچنین تعمیر اجاق گاز بوش می باشد.

شما می توانید انواع تعمیرات و سرویس دهی های تخصصی کلیه محصولات بوش، از جمله تعمیر اجاق گاز بوش را با به کار گیری  از قطعات اصلی شرکتی از ما بخواهید.

در گام اول هدف ما کمک در تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه و ماندگار ترین کیفیت است.

در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز، از قطعات کاملا اصلی و با کیفیت تولیدی شرکت استفاده می نماییم، کلیه تعمیر اجاق گاز بوش از صفر تا صد در داخل همین مجموعه انجام میشود.در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه خود با ما تماس بگیریرد.

88249010

8824901

 

 

تاریخچه این کمپانی

روبرت بوش گ‌ام‌ب‌ها (Robert Bosch GmbH) ،و یا به مختصر (بوش) یک شرکت بر پایه فناوری می باشد که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنا نهاده شده است.

این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است.

دفتر مرکزی و اصلی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد.

شرکت بوش با فعالیت در حوزه فناوری‌ های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی، در سال ۲۰۱۰ فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. این شرکت همچنین شهرت بسیاری در تولید لوازم خانگی با کیفیت دارد.

رابرت تا سال ۱۸۹۱ تعداد همکارانش در کارگاه وی به ۱۵ نفر رسید اما در همان سال تمام سرمایه شرکت به پایان رسید؛ رابرت بوش سعی کرد با قرض کردن پول از مادرش، دریافت وام بیشتر از بانک شرکتش را نجات دهد اما تا سال ۱۸۹۲ به مرز ورشکستگی رسید

 

مشکلات رایج در اجاق گاز بوش

1-عدم گرم شدن اجاق گاز

از رایج ترین مشکلات مربوط به اجاق گاز عدم گرم شدن آن است که می تواندمشکلی بسیار جدی باشد. این مشکل می تواند به چندین دلایل مختلف اتفاق بیافتد. رایج ترین دلیل آسیب دیدن المنت حرارتی و معیوب شدن آن است.

برای اطمینان از صحت خرابی المنت میبایست اجاق گاز را روشن نمایید. اگر صدای فن را می شنوید و گریل نیز کار می کند اما هیچ گرمایی تولید نمی شود، پس به احتمال بسیار زیاد به یک المنت فن جدید نیازمند هستید.

اگر  که گریل شما حرارت و گرما تولید نمی کند اما اجاق گاز شما گرم می شود، به یک المنت گریل جدید احتیاج دارید.

دیگر دلایلی که ممکن است باعث گرم نشدن اجاق باشد عبارتند از:

ترموستات اجاق معیوب، که نیاز به تعویض دارد
ایرادی در سوئیچ انتخاب حالت اجاق به وجود آمده است
فیوز حرارتی معیوب و یا شکسته شده
ترموستات های ایمنی معیوب شده

 

توجه

در برخی از این موارد ممکن است امکان انجام تعمیر توسط خود شما وجود داشته باشد، هرچند برای این موارد هم توصیه ما تماس با تعمیرکاران باتجربه و دارای صلاحیت رای سرویس برای انجام تعمیرات می باشد. اما بسیاری از دلایلی که برای این مشکل ذکر شد جزء موارد تخصصی بوده و لازم است تعمیرکار باتجربه که دانش کافی داشته این خدمات را انجام دهد، چرا که از بروز آسیب های بیشتر به دستگاه شما جلوگیری می نماید.

 

2-داغی بیش از حد و سوختن غذا

در صورتی که امکان تنظیم دمای اجاق را وجود ندارد و یا اینکه این تنظیمات کنترل نمی شوند، ممکن است دمای فضای داخل اجاق بسیار بالا رفته و غذای شما بسوزد.

این امر معمولا به دلیل عیب در ترموستات دستگاه بوجود می آید. در این حالت ترموستات از کار افتاده است و لازم است که تعمیرکاران متخصص این قطعه را تعویض نمایند.

 

3-عدم کار کردن المنت های حرارتی

در نوع دیگری از اجاق های پخت و پز،گاز هایی وجود دارند که همانند اجاق های دیگر بوده و تنها تفاوت در نحوه استفاده آنها از برق به جای گاز برای پخت و پز می باشد. در این اجاق های آشپزی تعدادی المنت حرارتی در سطح دستگاه قرار گرفته است. این المنت های حرارتی با عبور جریان  برق از خود داغ شده و به تولید گرما و حرارت می پردازند.

در صورتی که یکی از المنت های حرارتی کار نمی کند، به سراغ یکی دیگر رفته و آن را تست کنید. در صورتی که المنت های دیگر مشکلی در کارکرد خود نداشتند، المنت مورد نظر معیوب است. در این حالت مشکل بوجود آمده می تواند ناشی از سیم پیچ باشد که باید توسط مولتی متر بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. همچنین ممکن است مشکل از پایانه ها و سوکت های متصل به سیم پیچ باشد که در این صورت به تعویض نیاز خواهند داشت.

 

توجه

برای دسترسی به المنت ها و تعویض آن ها در بسیاری از مدلهای اجاق های برقی لازم است که ابتدا سطح رویی گاز را برداشته و برق دستگاه را قطع نمایید. بدلیل خطر آفرین بودن این فرآیند توصیه می گردد که به هیچ وجه تعمیرات را شخصا انجام نداده و یا به افراد غیر متخصص نسپارید.

رای سرویس شما را در تعمیر اجاق گاز بوش خود کمک میکند.

 

بهترین مدل اجاق گاز بوش از دیدگاه مشتری و مشخصات آن

 

مدل : HSG736357M 5

تعداد شعله:5

دارای فر ،ترموکوبل،سلف کلینر

در طرح مبله

نوع گازی

 

اجاق های برقی یا گازی

با اینکه بسیاری از افراد استفاده از اجاق های گازی را  به اجاق های برقی ترجیح می دهند. اما بد نیست نگاه و توضیح مختصری در مورد اجاق های گازی نیز داشته باشیم.

اجاق های گازی از لحاظ ظاهری، بسیار شیک هستند و به آشپزخانه شما ظاهری مدرن می بخشند. این اجاق ها با استفاده از برق کار می کنند و عموما مجهز به صفحات لمسی هستند. اجاق های برقی در برابر اجاق های گازی از ایمنی بیشتری برخوردار هستند اما اگر قصد خرید اجاق گاز برقی را دارید، بهتر است هزینه بالای برق را نیز در نظر بگیرید.

 

تعمیر اجاق گاز بوش در رای سرویس

 

تعمیرگاه مجاز رای سرویس ،با دارا بودن سرویس کاران لوازم خانگی بوش مجرب و قابل اعتماد ،همواره آماده خدمات رسانی و سرویس دهی و تعمیر لوازم شما ، به کلیه مناطق تهران با پشتیبانی کامل و پاسخگویی بدون وقفه می باشد.

تعمیر اجاق گاز بوش

تلفن:

88249010

88249013

شرکت رای سرویس از درجه کیفی بالایی هم در تعمیر و هم در تعویض قطعات را دارا می باشد.

زمانی که شما با دفتر تخصصی و خدمات رسانی  رای سرویس تماس می گیرید ، ما با توجه به نوع مشکل  و نیاز شما یکی از تکنیسین های مجرب فنی خود را جهت تعمیر دستگاه به منزل شما در همان روز اعزام می کنیم.

تکنسین های ما بعد از تماس شما در کمترین زمان ممکن در محل خاضر و کار تعمیرات دستگاه شما را آغاز می‌کنند. بعد از بازدید اولیه تعمیرکار نسبت به تجربه و میزان خرابی دستگاه ، شرح کوتاهی از خرابی و میزان هزینه آن به شما گزارش خواهند داد که در صورت تمایل می‌توانید از همان لحظه اجازه تعمیر دستگاه را صادر نمایید.

برای تعمیر لوازم خانگی ، لطفا با شماره زیر تماس گرفته تا تعمیرکار مجاز در اسرع وقت در محل شما حاضر شود و مشکلات دستگاه شما را بررسی و حل نماید.

تلفن:

88249010-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *