ماکروفر

تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنوکیت -رای سرویس-22294451

تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنوکیت

تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت

رای سرویس تنها نمایندگی محصولات TECNOKIT تکنو کیت و خدمات پس از فروش و تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت  با بیش از  30 سال تجربه می باشد که توانمند در زمینه تعمیر  لوازم خانگی و نمایندگی TECNOKIT تکنو کیت و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه TECNOKIT تکنو کیت ، با تامین قطعات اورجینال و اصلی این برند جامع ترین خدمات را به کمک ماهر ترین نیروی های کار در کمترین زمان در محل شما با رعایت استاندارد های روز ، به شما مشتریان عزیر ارائه می دهد.

رای سرویس ، از قدیمی ترین و مجهز ترین مراکز تعمیر وسایل و لوازم خانگی و آشپزخانه TECNOKIT تکنو کیت  ، خدمات پس از فروش TECNOKIT تکنو کیت  ، تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت ، نمایندگی ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت  و یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در هر برند دیگری در تهران بزرگ و البرز می باشد.

شرکت رای سرویس نمایندگی مجاز ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت و همچنین دیگر برند های موجود در بازار در زمینه تعمیرات می باشد.

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

خدمات قابل ارائه برای تعمیر ما کروفر تکنو کیت

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو تکنو کیت

برد الکترونیکی ماکروویو تکنو کیت ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروویو و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی ما کروفر تکنو کیت مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی مایکروویو تکنو کیت حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ما کروفر تکنو کیت یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های مایکروفر توسط این قطعه انجام می گردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا می باشد. مهندسین ما در رای سرویس با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی مایکروویو تکنو کیت با استفاده از قطعات اورجینال تکنو کیت می نمایند.

تعویض مگنترون (لیزر) ماکروویو تکنو کیت

مگنترون ماکروویو تکنو کیت یکی از مهم ترین قطعات ماکروویو می باشد که وظیفه تولید اشعه و گرم کردن مواد غذایی را برعهده دارد. مگنترون ماکروویو تکنو کیت بر اثر استفاده نادرست و یا مداوم ،دچار خرابی می گردد و در صورت خراب شدن مگنترون مایکروویو دیگر غذا را گرم نمی کند.

تعویض موتور گردان ماکروویو تکنو کیت

موتور گردان ماکروویو تکنو کیت وظیفه چرخاندن سینی را برعهده دارد. که بر اثر استفاده نادرست و بار سنگین داخل دستگاه امکان خراب شدن این قطعه وجود دارد. .

تعویض ترانس های ولتاژ ماکروویو تکنو کیت

ترانس های ولتاژ در مایکروویو تکنو کیت وظیفه افزایش جریان برق جهت راه اندازی مگنترون را بر عهده دارد. استفاده نادرست از دستگاه و نوسانات بیرونی ممکن است باعث خرابی ترانس های ولتاژ مایکروفر تکنو کیت گردد.

تعمیر صفحه لمسی ما کروفر تکنو کیت

صفحه لمسی ماکروویو تکنو کیت به مرور استفاده دچار خرابی می گردد و دکمه ها دیگر عمل نمی کنند. لذا این خرابی موجب عدم کارکرد دستگاه می شود.

تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنوکیت

تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت

نکات استفاده از ما کروفر

  1. از ظروف فلزی در ما کروفر خود استفاده نکنید ؛ همچنین از ظروف چینی شفاف و بدون حاشیه براق استفاده نمایید .
  2. برای جلوگیری از خشک شدن غذا ها ، ظروف را با درپوش داخل ما کروفر بگذارید .
  3. تفاوت ما کروفر و ماکروویو در نوع امواجشان می باشد .
  4. ما کروفر نسبت به دستگاه های دیگر از دست دادن ویتامین های مواد غذایی آن کمتر است .
  5. به یاد داشته باشیم مقدار کم امواج ماکروویو برای ما ضرری ندارد ولی امواج تلفن ، ماهواره و… برای ما مضر می باشد.
  6. غذا های متراکم را با مدت زمان بیشتر و با قدرت کمتر بپزید .
  7. دقت کنید که منافذ خروجی گرمای ماکروویو را نپوشانید تا به دستگاه آسیب نرسد.

راه ها ارتباطی برای تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت:

شما می توانید برای  تعمیر ماکروویو TECNOKIT تکنو کیت خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند.

قابل توجه هست به علت اینکه رای سرویس در تهران قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانن برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت در قسمت چت آنلاین، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

چت آنلاین

چت آنلاین

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و دنبال کرده و از طریق این اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین می توانید از تخفیف های ویژه و آموزش های ما برخوردار شوید.

ایدی اینستاگرام رای سرویس کیلیک کنید https://instagram.com/rayservis

 

در صورت ثبت درخواست سرویس آنلاین  به صورت آنلاین علاوه بر اینکه از ۱۰درصد تخفیف اجرتها شامل شما می شود هم چنین در صدر سفارشات قرار می گیرد و در کمترین زمان تکنسین به محل اعزام می گردد

⇓⇓⇓⇓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *