تعمیر یخچال

تعمیر یخچال UTEX یوتکس-88249010-22294451

تعمیر یخچال UTEX یوتکس

 رای سرویس تنها نمایندگی محصولات UTEX یوتکس و خدمات پس از فروش و تعمیر  یخچال UTEX یوتکس   با بیش از  30 سال تجربه توانمند در زمینه تعمیر  لوازم خانگی و نمایندگی UTEX یوتکس و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه UTEX یوتکس ، با تامین قطعات اورجینال و اصلی این برند جامع ترین خدمات را به کمک ماهر ترین نیروی های کار در کمترین زمان در محل شما با رعایت استاندارد های روز به شما مشتریان عزیر ارائه می دهد.

رای سرویس  از قدیمی ترین و مجهز ترین مراکز تعمیر وسایل و لوازم خانگی و آشپزخانه UTEX یوتکس ، خدمات پس از فروش UTEX یوتکس ، تعمیر یخچال UTEX یوتکس ، نمایندگی  یخچال UTEX یوتکس و یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر  نمایندگی مجاز  یخچال UTEX یوتکس  و همچنین دیگر برند های موجود در بازار در زمینه تعمیرات می باشد.

تعمیر یخچال UTEX یوتکس

تعمیر یخچال UTEX یوتکس

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

افزایش طول عمر یخچال

  • اجازه دهید هوا در یخچال جریان داشته باشد. مواد غذایی داخل یخچال را با کمی فاصله بچینید تا جریان هوا در یخچال در حال پخش و توزیع باشد.
  • هیچ وجه غذای گرم را درون یخچال قرار ندهید ، زیرا اینکار باعث می شود دمای یخچال افزایش یابد و کمپرسور مجبور است دو برابر کار کند تا دمای یخچال را به درجه ای که تنظیم کرده ایم برساند. مصرف برق نیز افزایش می یابد و کارآیی یخچال هم به شدت پایین می آید.
  • درب یخچال را بسته نگه دارید. اکثر مردم عادت دارند که درب یخچال را بی دلیل باز کنند و به دنبال خوراکی بگردند.
  • بهداشت یخچال را فراموش نکنید. سعی کنید به صورت مرتب یخچال را تمیز کنید. همچنین پاک کردن برفک و یخ زدگی یخچال باعث می شود کارآیی دستگاه بهتر شود.

نحوه تنظیم درجه یخچال

عوامل زیادی مانند تغییر دمای محیط در فصول مختلف ، می توانند در تغییر و تنظیم دمای یخچال تاثیرگذار باشند.  هنگام بسته بودن درب یخچال دمای محیط اطراف همچنان میتواند بر روی دمای داخل یخچال تاثیرگذار باشد.

به همین دلیل در فصل تابستان دمای یخچال خود را کمی پایین تر بیاورید و یا به عبارت دیگر درجه ترموستات را بر روی مقدار بیشتری قرار دهید. در زمستان این امر بالعکس بوده و کمی دما را افزایش و یا درجه ترموستات را کاهش می دهیم.

به صورت نرمال برای جلوگیری از گرم شدن یخچال و فساد مواد غذایی توصیه می شود درجه یخچال را بین 2تا 5درجه سانتی گراد تنظیم کنید. در ترموستات های ولومی مقادیر 0 تا 5 یا 7 بر روی ولوم ثبت شده اند که مقدار 3 یا 4 حالت نرمال است. در ترموستات های اهرمی نیز قرار گرفتن شاسی متغیر در وسط اهرم حالت نرمال است.

راه ها ارتباطی برای  تعمیر یخچال UTEX یوتکس:

شما می توانید برای تعمیر   یخچال UTEX یوتکس خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.

http://rayservis.ir/%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%b3%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%b3-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86

پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند.

قابل توجه هست به علت اینکه رای سرویس در تهران قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانن برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت در قسمت چت آنلاین، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

چت آنلاین

چت آنلاین

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و دنبال کرده و از طریق این اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین می توانید از تخفیف های ویژه و آموزش های ما برخوردار شوید.

https://instagram.com/rayservis.ir?igshid=1worj7r7hb7rx

در صورت  ثبت درخواست سرویس  به صورت آنلاین علاوه بر اینکه از ۱۰درصد تخفیف اجرتها شامل شما می شود هم چنین در صدر سفارشات قرار می گیرد و در کمترین زمان تکنسین به محل اعزام می گردد

⇓⇓⇓⇓

ثبت درخواست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *