تعمیر ظرفشویی, تعمیر لباسشویی, نمایندگی ها

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

نمایندگی وتعمیرگاه لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

یکی از پیشرفته ترین نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP در تهران شرکت رای سرویس می باشد که با بیش از  30 سال تجربه در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه ، با تامین قطعات اورجینال و اصلی جامع ترین خدمات را به کمک ماهر ترین نیروی های کار در کمترین زمان در محل شما با رعایت استاندارد های روز ، به شما مشتریان عزیر ارائه می دهد.

رای سرویس ، از قدیمی ترین و مجهز ترین مراکز تعمیر وسایل کروپ ، خدمات پس از فروش کروپ ، و همچنین تعمیر لوازم خانگی کروپ ، و همچنین یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر در هر برند دیگری در تهران بزرگ و البرز می باشد

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران

02166923406

پشتیبانی

02188240484

تعمیر لباسشویی کروپ

طریقه نگهداری از لباسشویی

برای افزایش طول عمر لباسشویی خود و همچنین جلو گیری از خسارات احتمالی حتما نکات زیر را رعایت کنید.

1-برای افزایش طول عمر دستگاه خود پس هر ده بار شست و شو از جرم گیر مخصوص لباسشویی استفاده کنید.

2-برای شست و شوی لباس های زیری که تکه های فلزی و یا سگکی دارند ، لباس ها را درون پک های توری قرار دهید.

3-از اضافه کردن شلنگی مجزا به شلنگ ورودی و یا خروجی اکیدا خود داری فرمایید.

4-به علت نوسانات شدید برقی و یا قطع شدن ناگهانی برق به ویژه در فصل تابستان و حساسیت قسمت های الکترونیکی لباسشویی بهتر است از ترانس و یا محافط استفاده نمایید.

5-به هیچ وجه از مواد شوینده هاییی نظیر  وایتکس به عنوان شوینده و یا جرم گیر ماشین لباسشویی استفاده نفرمایید.

6-اکثر لباسشویی های جدید دارای تایمر تاخیر هستند که به این وسیله می توان دستگاه را طوری تنظیم کرد که در ساعات پایانی شب و حتی نیمه شب که هزینه مصرف برق کم تر است شروع به کار کند.

7-تعویض لاستیک ماشین لباسشویی به علت پوسیدگی یکی از مشکلات رایج و پر هزینه ای است که می بایست برای جلوگیری از آن حتما  پس از پایان کار دستگاه قسمت داخلی لاستیک را خشک کنید.

8-از شستن پتو با ماشین لباسشویی خود اکیدا خود داری کنید. زمانی که پتو در دستگاه قرار میگیرد و خیس می شود وزن آن بسیار زیاد تر شده و باعث خرابی بلبرینگ دیگ می شود.

خرابی لباسشویی

مشکلاتی که برای  بررسی و حل  آن ها نیاز مراجعه  و حضور کارشناس در محل شما می باشد:

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

ایجاد سرو صدا و لرزش غیرمعمول در هنگام کار کردن لباسشویی :

اگر ماشین لباسشویی در هنگام کار کردن صدا و ارتعاشات بیش از حد نرمال خود ایجاد می کند می تواند دلایل متعددی داشته باشد اما دلیل اصلی آن سبد چرخشی ماشین لباسشویی می باشد. بهتر است برای تعمیر و یا تعویض آن از کارشناسان مربوطه کمک بگیرد تا از آسیب های احتمالی به قطعات درگیر جلوگیری نمایید.

باز و بسته نشدن درب ماشین لباسشویی:

اغلب این مورد مربوط به قفل درب بوده و با تعویض آن مشکل نیز رفع خواهد شد ، اما گاهی مشاهده شده که عدم کارکرد درست قفل به علت از بین رفتن طراز ماشین لباسشویی هم اتفاق می افتد و حتی خراب بودن میکروسویج درب یا در مواردی خراب بودن برد الکترونیکی به وجود می آید لذا بهتر است برای بررسی این مورد نیز از کارشناسان کمک بگیرید.

خروج کف از درب ماشین لباسشویی هنگام کار:

فرسوده شدن واشر درب لباسشویی می تواند دلیل این اتفاق باشد. همچنین ممکن است به دلیل بیش از حد پر بودن ماشین این مورد گاها مشاهده گردد و یا استفاده از پودر دستی در ماشین اتوماتیک اما معمولا عایق درب های ماشین لباسشویی بسیار محکم و غیرقابل نفوذ می باشد.

مشکلات ماشین طرفشویی (نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP)1

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

تعمیر ظرفشویی کروپCROP

عدم خشک کردن ظروف

در صورت وجود مشکل در بخش خشک کردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی می بایست در ابتدا گوشزد نمود که هیچ ماشین ظرفشویی ، قادر به خشک کردن ظروف پلاستیکی نیست اما اگر ظروف دیگر نیز در انتهای سیکل شست و شو خشک نشده بودند ، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه آب را گرم می کند . در صورتی که اطمینان یافتید که آب داغ نمی شود به احتمال بالا ایراد از سیستم هیت پمپ ظرفشویی می باشد.

روشن شدن علامت شیر آب بر روی نمایشگر ظرفشویی

روشن شدن علامت شیر آب لزوما مربوط به سیستم آبگیری دستگاه نمی باشد. در حالت کلی ، علامت شیر آب نشانگر وجو مشکل در دستگاه می باشد و معمولا به همراه یک کد خطا یا ارور می باشد. در صورت مشاهده هر گونه ارور ، با رای سرویس تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما بررسی گردد.

عدم تخلیه آب

در صورت بروز این مشکل ، ممکن است سیستم خروجی دستگاه ایراد داشته باشد. ابتدا فاضلاب دستگاه و مسیر خروجی را مورد بررسی قرار دهید. در صورت عدم رفع عیب احتمالا پمپ ظرفشویی دچار مشکل شده بوده است . برای اینکه به این مشکل دچار نشوید فیلتر ظرفشویی را مرتبا تمیز کنید و هر دو ماه یک بار جرمگیری ماشین ظرفشویی را انجام دهید.

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

شرکت رای سرویس نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP و تعمیرات لوازم خانگی و آشپزخانه و خدمات پس از فروش crop ، با همکاری تکنسین‌ های خود آماده ارائه خدمات نصب ، سرویس و تعمیر لوازم خانگی کروپ در تهران و حومه می‌باشد.

تعمیر کاران حرفه ای رای سرویس از به روز ترین و کار بلد ترین تعمیر کاران در عرصه تعمیر تعمیر لوازم خانگی کروپ می باشند.

در صورت وجود هر گونه مشکل در لوازم خانگی کروپ خود و نیاز به سرویس کار با رای سرویس تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

سرویس کاران و تعمیر کاران مجموعه رای سرویس،دارای تسلط کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی کروپ می باشند و کاملا مطلع از دانش روز دنیا می باشند.

در صورت ارتباط تلفنی با ما ، مشاوران ما ابتدا پس از پرسش و پاسخ در صورت حل شدن مشکل دستگاه شما بدون نیاز کارشناس به صورت دادن اطلاعات به شما ، مشکل شما را حل میکنند.

اگر مشکل دستگاه شما جزئی نبود و نیاز به حضور سرویس کار داشت ، مشاوران ما نکنسین مربوطه را در طی کمتر از یک ساعت در محل شما ارسال کرده  و اقدام به تعمیر لوازم خانگی کروپ شما میکنند.

تمامی قطعات تعویضی اورجینال و دارای گارانتی می باشند.

راه ها ارتباطی:

شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی کروپ 

خود میتوانید از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت و صفحه ارتباط با ما با ما تماس برقرار کنید و مشکل لوازم خانگی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا ما تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تلفن:

02188249010

02188249013

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و یا تلگرام دنبال کرده و از طریق این دو اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین میتوانید از آفر های ویژه و تخفیفات و آموزش های ما برخوردار شوید.

اینستاگرام:

ایدی اینستاگرام رای سرویس کیلیک کنید https://instagram.com/rayservis

رای سرویس در ایام تعطیل و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و حل مشکلات لوازم خانگی کروپ شما است.

6 دیدگاه در “نمایندگی وتعمیرگاه مجاز لباسشویی و ظرفشویی کروپCROP

 1. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر چند ماهه ماشین لباسشویی خریدم الان اصلا نمی شوره (حرکت نمیکنه) فقط اب وارد لباسشویی میشه دقیقش هم کم نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. 141954 گفت:

   درود دوست عزیز نصب صحیح انجام دادید احتمال دارد که شیلنگ تخلیه پایین افتاده باشه شیلنگ تخلیه به اندازه یک متر باید از زمین بالاتر باشه تا آب که داخل دستگاه میاد به سمت بیرون هدایت نشه بررسی کنید

 2. محمد گفت:

  سلام
  ماشین ظرفشویی کروپ گرفتم.افتضاح هست.هفته اول خراب شد بعد از اون هم تقریبا هرماه خراب میشه.از اون بدتر خدمات پس از فروشس هست.بسیار افتضاحتر از خود ماشین هست.۱۴میلیون پول دادم و اعصاب و روان ما رابهم ریخته.بروید جنس خارجی دو برابر قیمت بخرید ولی این جنسای بنلج که همشون هم چینی هست و به نام ایرانی میدن بازار را نخرید.هیچ ارگانی هم نظارت نمی کند.مردم هم شدن گوشت قربانی این افراد بی مسئول.من جزء افرادی بودم که مثلا شعارم حمایت از تولید داخلی بود😒

  1. 141954 گفت:

   درود

   دستگاه شما ضمانت پاک سرویس هست و باید به اون قسمت شکایت کنید می تونید شماره رو از 118 بگیرید

 3. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید من سوالی داشتم میخواستم بپرسم که ماشین لباس شویی کروپ خریدیم و هفت کیلویی هم هستش میخواستم بدونم چطوری میشه دقیقه اون رو پایین اورد مثلا رو بیست دقیقه پانزده ده یا هرچند دقیقه گزاشت ولی همش دقیقش روی ۱:۲۸دقیقس لطفا راهنمایی کنید

  1. ray-admin گفت:

   درود برنامه شستشوی کتان یا از برنامه شستشوی الیاف مصنوعی Synthetic استفاده کنید هم چنین به کانال اینستاگرام رای سرویس مراجعه کنید اونجا برنامه های شستشویی گذاشته شده کیلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *