نمایندگی ها

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز کندی (CANDY)

نمایندگی و تعمیر گاه مجاز کندی candy

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز کندی (CANDY)

 

تعمیر لباسشویی کندی(candy)

 پاسخگویی در تمام ساعات شبانه روز از ویژگی های تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی کندی می باشد. لوازم خانگی به علت استفاده های مکرر و روزمره معمولا دچار مشکلاتی می شوند و توصیه ی ما به مشتریانمان این است که خودسرانه اقدام به تعمیر و دستکاری ننمایند زیرا برای اینکار نیازمند تخصص و تجربه است و ممکن است که به دستگاه آسیب جدی وارد شود. ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مرکزی کندی ارائه دهنده ی سرویس های لازم برای تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی کندی هستیم و اگر دستگاه دچار مشکل شده و مثل همیشه کار نمیکند و یا اصلا روشن نمی شود، اگر اتصالی دارد و یا در صفحه نمایشگر آن پیغام ERR ملاحظه می کند لازم است که تکنیسین فنی از نزدیک آنرا مورد بررسی قرار دهد. 

 

 

هر چند وقت یکبار برنامه کامل شستشو را بدون ریختن لباس در ماشین لباسشویی  کندی با استفاده از پودرهای جرم گیر ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار بندازید تا رسوبات ماشین لباسشویی کندی پاک شود.

تعمیر لباسشویی کندی(candy)

تعمیر لباسشویی کندی(candy)

 

 

 

تعمیر ظرفشویی کندی candy

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرم گیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی کندی و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی کندی ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی کندی پاک شود.

 

 

تعمیر ظرفشویی کندی candy

تعمیر ظرفشویی کندی candy

 

 

 

 

 

 

 

تلفنهای مرکز نمایندگی و تعمیرات لوازم خانگی کندی candy (رای سرویس)

3 الی 02188249010   02188240484  

روابط عمومی

02166923406

بازگشت به لیست

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.