نمایندگی ها

نمایندگی وتعمیرات ساید و ماشین لباسشویی ظرفشویی ماکروفرو لوازم خانگی مابه (mabe)

repairservice نمایندگی مجاز

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی مابه(شرکت رای سرویس)

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی توانسته تخصصی ترین خدمات تعمیرات محصولات مابه را در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی مابه این مرکز هرماهه با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.
تعمیر محصولات  مابه باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به محصول مابه وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند . به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیر مابه خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت تعمیرات انجام گرفته ،دستگاه تعمیر شده 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی تعمیرات محصولات مابه خود را به ما بسپارند.

این مجموعه با داشتن 20 سال سابقه درخشان ،همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.

 

 

تعمیر یخچال و فریزر و ساید بای ساید مابه (mabe)

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌فریزر و عدم امکان جابجایی تمامی تعمیرکار یخچال‌فریزر ما تعمیرات را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزر می‌توانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریز ۲۴ ساعتهبهره‌مند شوید.به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه تعمیرات یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.
در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر مابه

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر مابه

 

 

 

 

 

www.rayservis.ir

www.rayservis.ir

 

تعمیر ماشین لباسشویی مابه (mabe)

چه زمان باید با تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی مابه تماس بگیریم؟

اگر شما در زمان استفاده از ماشین لباسشویی مابه به هر دلیل با مشکلاتی که در زیر به قسمتی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد مواجه شدید حتماً آن را از برق کشیده و برای تعمیر ماشین لباسشویی مابه خود با تعمیرگاه مرکزی لباسشویی مابه تماس بگیرد.

باید توجه داشته باشید که در صورت برطرف نشدن این مشکلات و استفاده مجدد از دستگاه ممکن است آسیب بیشتری به ماشین لباسشویی مابه وارد شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتری برای  تعمیر ماشین لباسشویی مابه باشد.

 

 

هر چند وقت یکبار برنامه کامل شستشو را بدون ریختن لباس در ماشین لباسشویی مابه با استفاده از پودرهای جرم گیر ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار بندازید تا رسوبات ماشین لباسشویی مابه پاک شود.

تعمیر ماشین لباسشویی مابه اتوماتیک درب از بالا

تعمیر ماشین لباسشویی مابه اتوماتیک درب از بالا

عمیر ماشین لباسشویی وخدمات مابه mabe

تعمیر ماشین لباسشویی وخدمات مابه mabe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر اجاق مبله و رو میزی و فر تو کار مابه(mabe)

 

تعمیر اجاق مابه

تعمیر اجاق مابه

تعمیر ماکروفر مابه(mabe)

‎⁨تعمیر ماکروفر مابه mabe⁩

‎⁨تعمیر ماکروفر مابه mabe⁩

www.rayservis.ir

www.rayservis.ir

 

 

 

تعمیر و تعمیرات کولر گازی و اسپیلت مابه (mabe)

نگهداری و سرویس کولر گازی مابه به صورت منظم باعث افزایش کارایی، کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر آن می شود.

هرسال با شروع فصل تابستان خیلی از مردم احساس گرما میکنند و برای خنک شدن از کولر گازی استفاده می کنند تا از سرمای آن لذت ببرند ولی ما باید توجه داشته باشیم که هرکدام از لوازم‌ خانگی ما بدون در نظر گرفتن برند یا کشور سازنده آن احتیاج به سرویس دارند و اگر هر چند وقت یک‌ بار سرویس نشوند خراب‌شده و احتیاج به تعمیرکار دارند که ممکن است در اوج گرمای تابستان شما را از سرمای خودش بی‌نصیب گذاشته و علاوه بر هزینه و پیدا کردن یک تعمیرکار خوب چند ساعتی حتی چند روزی را در گرما بمانید، بنابراین بهترین راه پیشگیری است یعنی قبل از خراب شدن کولر گازی آن را سرویس کنید زیرا تعمیرات اسپیلت و کولر گازی یکی از احتیاجاتی است که میبایست در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

 

تعمیرات کولر گازی و اسپیلت مابه (mabe)

تعمیرات کولر گازی و اسپیلت مابه (mabe

 

 

 

 

 

 

www.rayservis.ir

www.rayservis.ir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه(mabe)

تعمیرگاه مجازظرفشویی  مابه  تخصصی ترین مرکز تعمیرظرفشویی  مابه بوده که با سالها سابقه درخشان در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی  مابه همگام با تولید این محصول آماده ارائه خدمات به مشتریان است و در این راه سالهاست که با کسب تجربیات فراوان توانسته است مشتریانی وفادار و راضی را در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی   مابه  جذب کند.

 

تمامی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی   مابه شرکت رای سرویس سال‌هاست که به‌صورت تخصصی اقدام به فعالیت می‌کنند و با توجه به این مهارت با بازدید اولیه لوازم‌خانگی   مابه فوراً متوجه عیب دستگاهظرفشویی   مابه  شده و با توجه به نظر کارشناسی خود و توجه به نوع خرابی ماشین ظرفشویی  مابه برآورد هزینه کرده و یک گزارش از میزان خرابی و هزینه تقریبی آن به شما ارائه می‌دهند.

 

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرم گیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی  مابه   و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی  مابه  ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی  مابه پاک شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تلفن مرکز خدمات وتعمیرات مابه (mabe)

3 الی 02188249010         02188240484  

روابط عمومی

02166923406

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.