معرفی شرکت رای سرویس

تعمیرگاه و شرکت رای سرویس به‌عنوان تخصصی‌ ترین مرکز ارائه خدمات پس از فروش با انجام به‌موقع خدماتی همچون نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی بوش Bosch, تعمیر لوازم خانگی آ.ا.گ AEG, تعمیر لوازم خانگی تامسون, تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک, تعمیر ظرفشویی, تعمیر یخچال, تعمیر یخچال ساید بای ساید, تعمیر اسپیلت و سرویس نگهداری و تعمیرات لوازم خانگی خریداری‌ شده شما با سال‌ها تلاش به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده‌ایم که بتوانیم مورداطمینان بخش تولید این محصولات در ارائه هر چه‌بهتر خدمات پس از فروش باشیم. شرکت رای سرویس متشکل از مهندسین و زبر دست ترین تعمیرکاران لوازم خانگی و آشپزخانه تحت نظارت و مدیریت مهندسین آقایان بناگذار می باشد.فعالیت شرکت رای سرویس در زمینه تعمیرات و سرویس دهی لوازم خانگی به بیش از 30 سال میرسد. شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.


پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند. قابل توجه هست به علت اینکه رای سرویس در تهران قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانن برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت در قسمت چت آنلاین، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و دنبال کرده و از طریق این اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین می توانید از تخفیف های ویژه و آموزش های ما برخوردار شوید.

در صورت  ثبت درخواست سرویس  به صورت آنلاین علاوه بر اینکه از ۱۰درصد تخفیف اجرتها شامل شما می شود هم چنین در صدر سفارشات قرار می گیرد و در کمترین زمان تکنسین به محل اعزام می گردد.