آخرین نوشته ها, تعمیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی-رای سرویس-88249010

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

رای سرویس تنها نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجاز و خدمات پس از فروش و تعمیر لباسشویی با بیش از  30 سال تجربه می باشد که توانمند در زمینه تعمیر  لوازم خانگی و نمایندگی تعمیر و سرویس لوازم خانگی، با تامین قطعات اورجینال و اصلی این برند جامع ترین خدمات را به کمک ماهر ترین نیروی های کار در کمترین زمان در محل شما با رعایت استاندارد های روز ، به شما مشتریان عزیر ارائه می دهد.

رای سرویس ، از قدیمی ترین و مجهز ترین مراکز تعمیر وسایل و لوازم خانگی و آشپزخانه ، خدمات پس از فروش لباسشویی، تعمیر لباسشویی ، یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در هر برند دیگری در تهران بزرگ و البرز می باشد.

شرکت رای سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجاز کلیه برند های موجود در بازار در زمینه تعمیرات می باشد.

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجاز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجاز

دلایل خرابی ماشین لباسشویی

لباس شویی روشن است اما آب نمی‌گیرد.
 • شیر تغذیه آب ندارد:از جاری بودن آب شهر اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود آب در لوله کشی منزل اشکال وجود دارد. نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.
 • هیدرواستات خراب است:پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدرواستات، با دمیدن در لوله ورودی آن، مورد بررسی قرار دهید در صورت عدم رفع عیب هیدرواستات را تعویض کنید.
 • تایمر خراب است:اتصال شیر به تایمر را بررسی کنید اگر معیوب است، عیب آن را رفع کنید.
 • فیلتر ورودی شیر الکتریکی کثیف شده است:شیر آب تغذیه را ببندید و شیلنگ ورودی از شیر الکتریکی باز کنید و اگر توری شیر الکتریکی کثیف شده است آن را تمیز کنید.
پس از کشیدن دکمه تایمر چراغ روشن نمی‌شود و ماشین حرکتی ندارد.
 • پریز برق ندارد یا دوشاخه دستگاه خراب است:تعویض یا تعمیر کنید.
 • سیم‌های رابط یا کابل رابط معیوب است:آنها را تعویض کنید.
 • کلید قطع و وصل خراب است:بایستی تعویض شود.
 • اتصالات کابل رابط به ترمینال صحیح نیست:محل اتصالات هادی‌های کابل رابط در ترمینالها را بازدید نموده و در صورت مشاهده عیب آن را رفع کنید.
 • میکرو سویچ خراب است:سوکت ها را از میکروسوچ جدا کنید و توسط اهم متر قطع و وصل اهرم دستی آن، وضعیت پلاتین‌های آن را مورد آزمایش قرار دهید. در صورت خرابی میکروسویچ آن را تعویض کنید. چنانچه زبانه قفل‌دار، اهرم میکروسویچ را خوب فشار نمی‌دهد، نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید.
با این که ماشین خاموش است ولی آب وارد مخزن می شود.
 • شیر الکتریکی خراب است:خرابی شیر الکتریکی در این حالت مربوط به قسمت مکانیکی آن است. یعنی باید لاستیک سر اهرم فنر، سوراخ شدن لاستیک یا دیافراگم شیر را مورد بررسی قرار داد و درصورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.
ماشین در حالی که روشن است دائما آب می‌گیرد
 • هیدرواستات خراب است:هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید. در صورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.
 • شیلنگ ورودی به هیدرواستات سوراخ شده یا چاک خورده است. در نتیجه هوای فشرده از آن خارج می‌شود:در صورتی که رفع عیب ممکن نباشد، شیلنگ را تعویض کنید.
 • هیدرواستات تنظیم نیست:بر روی هیدرواستات پیچ تنظیمی وجود دارد که اگر دستکاری شود سبب می‌گردد تنظیم سطح آب در مخزن با مشکل رو‌برو شود. باید پیچ را تنظیم نمود.
ماشین لباسشویی نشت آب دارد.
 • لاستیک دور در سوراخ شده است:اگر دستگاه به میزان معینی آبگیری کرده باشد. لاستیک دور در را از نظر نشت آب مورد بررسی قرار دهید. اصولا در قسمت پایین لاستیک مقداری آب بعد از شستشو باقی می‌ماند که املاح موجود در آن سبب خورندگی لاستیک شده و آن را سوراخ می‌کند. در صورت مشاهده سوراخ‌های ریز آن را آپارات کنید و لاستیک را ۱۸۰ درجه بچرخانید تا قسمت آپارات شده در بالا قرار گیرد. در صورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.
 • مخزن سوراخ است:در صورت امکان آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • اتصال شیلنگ ورودی به شیر الکتریکی درست برقرار نشده است:ضمن بازدید محل اتصال، نسبت به اتصال صحیح شیلنگ به شیر الکتریکی اقدام گردد.
 • لوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شده است:ضمن بازدید لوله خرطومی، نسبت به رفع عیب یا تعویض آن اقدام گردد.
 • کاسه نمد ماشین لباسشویی خراب شده و از پشت مخزن زیر یاتاقان آب بیرون می ریزد:ماشین لباسشویی را خاموش کنید. آب آن را تخلیه نمایید و پس از باز کردن تسمه و پولی بزرگ و در آوردن محور بلبرینگ و کاسه نمد، کاسه نمد را تعویض کنید.
 • شیلنگ خروجی سوراخی دارد:آن را تعویض کنید.
 • از پمپ آب، آب خارج می شود:نسبت به رفع عیب آن اقدام شود. اگر کاسه نمد پمپ خراب بود، تعویض شود.
 • اتصال شیلنگ رابط بین شیر الکتریکی و محفظه جاپودری صحیح نیست یا شیلنگ مزبور سوراخ است:آن را تعویض کنید. یا رفع عیب نمایید.
 • نحوی اتصال لوله لاستیکی رابط محفظه جاپودری به مخزن اشکال دارد یا لوله مزبور سوراخ شده است:نسبت به رفع عیب یا تعویض آن اقدام نمایید.

نکاتی که باعث جلوگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی می شود

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

 1. نوسانات شدید برقی و یا قطعی برق به ویژه در ساعات اوج مصرف باعث صدمه الکترونیکی لباسشویی می شود.بنابراین بهتر است توسط ترانس و محافط مانع صدمه شوید.
 2. امروزه لباسشویی های مدرن الکترونیکی ساخته می شوند و دارای تایمر تاخیر هستند که با استفاده درست از این تکنولوژی میتوانید, لباسشویی را در ساعات پایانی شب و ساعات افت مصرف برق تنظیم شروع کار کنید و در هزینه ها صرفه جویی شود.
 3. از شستن اجسام سنگین مانند پتو و لباس زیاد با ماشین لباسشویی خودداری کنید. زمانی جسم سنگین در دستگاه قرار میگیرد و خیس می شود وزن آن افزایش میابد و باعث خرابی های جدی بلبرینگ دیگ می شود.
 4. به هیچ عنوان از مواد شوینده که اسیدی هستند مانند وایتکس استفاده نفرمایید.

 

راه ها ارتباطی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی:

شما می توانید برای تعمیر لباسشویی grundig گروندیگ خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند.

قابل توجه هست به علت اینکه رای سرویس در تهران قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانند برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت ، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و دنبال کرده و از طریق این اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین می توانید از تخفیف های ویژه و آموزش های ما برخوردار شوید.

آیدی اینستاگرام رای سرویس rayservis.ir@

در صورت  ثبت درخواست سرویس  به صورت آنلاین علاوه بر اینکه از ۱۰درصد تخفیف اجرتها شامل شما می شود هم چنین در صدر سفارشات قرار می گیرد و در کمترین زمان تکنسین به محل اعزام می گردد

⇓⇓⇓⇓

پس از تکمیل فرم
درخواست خود را ثبت نمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *