تعمیر لباسشویی

تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک-22294451

تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک

تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک

رای سرویس  باداشتن نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در زمینه تعمیر  محصولات جنرال تکنیک General Technic نیز به تعمیرات می پردازد و خدمات پس از فروش  جنرال الکتریک در رای سرویس با مهارت کامل انجام می شود تکنسین های رای سرویس به تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک   نیز مهارت دارند و  توانمند در زمینه تعمیر  لوازم خانگی جنرال الکتریک و تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه جنرال الکتریک و مینی واش General Technic جنرال تکنیک ، با تامین قطعات اورجینال و اصلی این برند جامع ترین خدمات را به کمک ماهر ترین نیروی های کار در کمترین زمان در محل شما با رعایت استاندارد های روز ، به شما مشتریان عزیر ارائه می دهد.

رای سرویس ، از قدیمی ترین و مجهز ترین مراکز تعمیر وسایل و لوازم خانگی و آشپزخانه جنرال الکتریک می باشد    ، خدمات پس از فروش رای سرویس با تعمیرات  مینی واش General Technic جنرال تکنیک ، تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک ، تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک   یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در هر برند دیگری در تهران بزرگ و البرز می باشد. شرکت رای سرویس با مجوز رسمی از اتحادیه در زمینه تعمیر لباسشوی جنرال الکتریک و تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک و همچنین دیگر برند های موجود در بازار  می باشد.

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

تعمیر مینی واش جنرال تکنیک مکمل لباس شویی های اتوماتیک

یکی از معایب لباس شویی اتوماتیک درب از جلو ،تکمیل ظرفیت این نوع لباس شویی می باشد. در این مدل لباس شویی باید ظرفیت کامل و یا در بعضی از مدلها که کلید ۲/۱ دارند نصف ظرفیت تکمیل گردد در غیر این صورت هنگام کار کردن تعادل دیگ لباس شویی برقرار نمی شود و باعث صدای زیاد و بعد از مدتی به لباس شویی آب می رساند به همین علت است که بسیاری از خانمها ، مینی واش را به عنوان مکمل لباس شویی اتوماتیک خود استفاده می کنند .
شما می توانید هر بار که نیاز به شستشوی تعداد لباس کمتری دارید و زمان کافی برای جمع شدن لباسها و تکمیل ظرفیت ندارید از مینی واش جنرال تکینک استفاده کرده و در نتیجه در زمان ، انرژی و هزینه های مواد شوینده صرفه جویی کرده و لباس های کم و کوچکتر خود را با مینی واش بسیار تمیزتر و سریعتر بشویید .

تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک

تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک

روش شستن لباس نوزاد با استفاده از مینی واش

برای شستن لباس نوزاد شوینده های ملایم بسیار مناسب است چون شوینده های قوی می توانند به پوست نوزاد آسیب برسانند. صابون ترکیب های آزاردهنده ندارد و می توان از آن برای شستشوی لباس های نوزاد استفاده کرد. اما به دلیل اینکه خاصیت قلیایی صابون از پودرهای شوینده کمتر است، قدرت تمیز کنندگی کمتری دارد. اگر در ماه های اول تولد که زیاد شیر روی لباس نوزاد می ریزد از صابون استفاده کنید، ممکن است لک روی لباس باقی بماند. پاک کنده های مایع بهترین مواد برای تمیز کردن انواع لباسها هستند.در صورت تصمیم به تعویض شوینده لباس نوزاد، ابتدا باید یک قطعه لباس نوزاد را با آن شستشو داد و اگر تحریکی ایجاد نشد برای همه لباسها استفاده کرد.

اگر حساسیت پوستی در نوزاد ایجاد شد باید از شوینده بدون رنگ و عطر استفاده کرد و اگر باز دچار حساسیت شود باید از شوینده مخصوص نوزاد به مدت طولانی استفاده شود.

راه ها ارتباطی برای  تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک :

شما می توانید برای تعمیر مینی واش General Technic جنرال تکنیک خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.

درخواست سرویس آنلاین

پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند.

قابل توجه هست به علت اینکه رای سرویس در تهران قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانن برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت در قسمت چت آنلاین، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

چت آنلاین

چت آنلاین

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و دنبال کرده و از طریق این اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین می توانید از تخفیف های ویژه و آموزش های ما برخوردار شوید.

ایدی اینستاگرام رای سرویس کیلیک کنید https://instagram.com/rayservis

در صورت  ثبت درخواست سرویس  به صورت آنلاین علاوه بر اینکه از ۱۰درصد تخفیف اجرتها شامل شما می شود هم چنین در صدر سفارشات قرار می گیرد و در کمترین زمان تکنسین به محل اعزام می گردد

⇓⇓⇓⇓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *