تعمیر لباسشویی, نمایندگی ها

تعمیر ماشین لباسشویی ملوران در تعمیر گاه مجاز رای سرویسMeloran

رای سرویس

شرکت رای سرویس ارائه دهنده کلیه خدمات مربوطه به تعمیر ماشین لباسشویی ملوران میباشد.جهت تعمیر،سرویس دهی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.88249010-88249013

تلفن:

88249010

88249013

رای سرویس با  بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات و عیب یابی به شما در تعمیر ماشین لباسشویی ملوران خود در هر زمینه ای کمک میکند و خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلال در بخش عملکرد لباسشویی ، مشاهده هر گونه اخطار و دیگر تغییرات را جدی گرفته و با شماره 13-88249010 تماس بگیرید.

رای سرویس در صورت بروز مشکلاتی اعم از:عدم تخلیه آب،نشتی آب،از کار افتادن ناگهانی،عدم باز شدن درب پس از شستو شو و …. با کمک کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی ملوران شما را بر عهده میگیرد و با ارائه خدماتی نظیر  سرویس دهی دوره ای و یا تعمیر فوری دستگاه، به مشکل و یا خرابی دستگاه شما پایان دهد.

 

خدمات و سرویس دهی ملوران در مجموعه رای سرویس

تعمیرگاه مجاز رای سرویس طی سال‌ها تجربه در خدمات و سرویس دهی در تمامی مناطق تهران دارای سابقه ای طولانی با داشتن نیروهای با تجربه ، کاردان و متعهد در رابطه با تعمیرات تمامی محصولات ملوران می باشد.

شما می توانید انواع تعمیرات و سرویس دهی های تخصصی کلیه محصولات ملوران meloran ، از جمله تعمیر ماشین لباسشویی ملوران را با به کار گیری  از قطعات اصلی شرکتی از ما بخواهید.

در گام اول هدف ما کمک در تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه و ماندگار ترین کیفیت است.

در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز، از قطعات کاملا اصلی و با کیفیت تولیدی شرکت استفاده می نماییم، کلیه تعمیرماشین لباسشویی ملوران از صفر تا صد در داخل همین مجموعه انجام میشود.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه خود با ما تماس بگیریرد.

88249010

88249013

 

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ملوران

1-تولید صداهایی مثل تق تق یا صداهای ناشی از ارتعاش و لرزش

علت:

1-اشیایی مثل سکه ، سوزن ته گرد ، دکمه داخل پمپ یا درام افتاده باشد.

2-لباس بیش از حد در لباسشویی ممکن است علت تولید چنین صدایی باشد.

3-عدم استقرار تمامی پایه های ماشین لباسشویی بر روی زمین و عدم تراز بودن.

روش برطرف سازی:

ماشین لباسشویی را خاموش کنید و داخل درام و فیلتر تخلیه رابررسی کنید.اگر پس از شروع به کار مجدد صدا ادامه داشت ممکن است محتوای داخل ماشین لباسشویی نامتعادل باشد.ممکن است لباس ها داخل لباسشویی  نابرابر باشند پس به صورت مجدد لباس هارا یکنواخت داخل ماشین بریزید.اگر همچنان صداها ادامه داشتند با رای سرویس تماس گرفته و مشکل را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

2-نشتی آب،عدم تخلیه و یا کف بش از حد

علت:

1-شلنگ ورودی آب  و یا شلنگ تخلیه از قسمت شیر یا ماشین لباسشویی دچار شل شدگی شده و یا در جای خود قرار ندارد.

2-مسدود شدن لوله های شلنگ تخلیه اب.

3-فیلتر تخلیه مسدود شده است.

4-عدم باز بودن شیر آب به صورت کامل.

5-شلنگ تخلیه دچار انسداد و یا پارگی شده است.

6-پایین بودن فشار آب منطقه.

روش برطرف سازی:

شلنگ های ورودی آب و یا شلنگ تخلیه را بررسی کنید و اگر دچار شل شدگی شده یا در جای خود قرار ندارند را درست کنید.مواد شوینده بیش از حد یا مواد شوینده نامناسب منجر به کف بیش از حد و در نتیجه نشتی آب می شود.اگر شیر فلکه اصلی به صورت نیمه باز است،به صورت کامل باز کنید.بررسی کنید وسیله سنگینی بر روی شلنگ نباشد.شلنگ تخلیه  و یا را تمیز کنید.فیلتر تخلیه بررسی کنید که دچار انسداد نشده باشد.تعویض شلنگ یا فیلتر تخلیه و یا رفع انسداد آن نیاز به دانش و ابزار این کار دارد.لطفا بدون مهارت دچار خرابی بیشتر نشده و با کارشناسان رای سرویس تماس حاصل فرمایید.

3-در باز نمیشود

علت:

ممکن است سیستم الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد.

روش برطرف سازی:

اگر بر روی دستگاه اروری با مزمون door lockمشاهده کردید ، دستگاه را خاموش و مجددا راه اندازی کنید.اگر همچنان در قادر به باز شدن نبود با کارشناسان رای سرویس تماس گرفته و راهنمایی های مورد نظر را دریافت کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ملوران در رای سرویس

رای سرویس شما را در تعمیر ماشین لباسشویی ملوران و یا سرویس و تعویض قطعات یاری می رساند.

توصیه میشود که اگر از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستید به هیچ عنوان دست به تعمیر ،تعویض به صورت تخصصی نزنید.شما برای تعمیر ماشین لباسشویی  خود دو راه دارید :

1-با مراجعه به سایت رای سرویس و یااینستاگرام و یا تلگرام نکات آموزشی را مطالعه نمایید و در حد توان در تعمیر ماشین لباسشویی ملوران خود قدم بردارید.

2-با تماس با تعمیرگاه مجاز رای سرویس واقع در تهران ،خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ملوران خود را از ما بخواهید.

تلفن تماس:

88249010

88249013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *