تعمیر ظرفشویی, نمایندگی ها

تعمیر ظرفشویی بوش در فرمانیه-خدمات پس از فروش بوش-22294451

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

شرکت خدمات رسانی و تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه رای سرویس ، یکی از مجهز ترین و بزرگ ترین تعمیرگاه ها  و نمایندگی رسمی بوش ، خدمات پس از فروش بوش ، و همچنین تعمیر ظرفشویی بوش ، و همچنین یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در هر برند دیگری در تهران بزرگ و البرز می باشد که بیش از بیست سال به‌صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد.

رای سرویس دارای نمایندگی مجاز بوش و همچنین دیگر برند های موجود در بازار در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد.

جهت تعمیر ، سرویس دهی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

نمایندگی غرب و مرکزی تهران

02188249010

02188249013

نمایندگی شمال تهران:

02122294451-53

نمایندگی جنوب و شرق تهران:

02166923406

پشتیبانی:

02188240484

مشکلات ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

1-ماشین ظرفشویی از آب پر نمی شود

از دلایل رایجی که می تواند باعث عدم آب گیری صحیح ماشین ظرفشویی بوش مرتبط باشد عبارتند از: معیوب بودن سلنوید ورودی آب ، خرابی شیر ، وجود ایراد در سوئیچ شناور سر ریز و یا معیوب بودن تایمر .

2-عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بوش

ممکن است مجرای تخلیه آب دچار گرفتگی شده باشد ، سلنوید تخلیه از بین رفته باشد و یا پمپ تخلیه دچار ایراد شده  باشد. تمامی این موارد می توانند در رابطه با عدم خروج صحیح آب از دستگاه مرتبط باشند.

3-ماشین ظرفشویی آبریزش دارد و یا آب چکه می کند

استفاده بیش از حد از مواد شوینده و یا مصرف نوع نا مناسب مواد شوینده می تواند یکی از دلایل نشتی آب از ماشین ظرفشویی بوش شما باشد. ظرفشویی بوش را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست. شلنگ وصل شده به ماشین ظرفشویی را مورد بررسی قرار دهید تا که نشتی نداشته باشد. همچنین لاستیک های اطراف درب دستگاه که ممکن است در اثر گذر زمان ساییده و از بین رفته باشند نیز می توانند علت آبریزش ماشین ظرفشویی بوش باشند.

درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. نوار آب بند موتور ، خرابی بازو های آب پاش و یا مشکل در موتور و پمپ تخلیه نیز می توانند از دیگر دلایل این مشکل باشند.

4-درب ماشین ظرفشویی بوش بسته نمی شود

درب ظرفشویی بوش خود را باز کرده و مجددا ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی را نیز تمیز کنید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

اگر که ماشین ظرفشویی شما به درستی روشن نمی شود و یا اصلا در حین کار کردن دچار مشکل می شود باید چند مورد را کنترل نمایید.

متداول ترین ایراد های مربوط به روشن نشدن یک ماشین ظرفشویی در زیر بیان شده اند آنها را بر روی ظرفشویی خود بررسی کنید.

ابتدا می توانید ماشین ظرفشویی خود بررسی نمایید و دوباره آن را راه اندازی کنید.

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما روشن نشد و یا اصلا شروع به کار نکر  راه ، پریز های مربوطه به برق ظرفشویی که به دیوار متصل شده اند را چک کنید. اطمینان حاصل کنید که پریز های ماشین ظرفشویی به برق متصل می  باشند. اگر پریز هایی که به صورت دو شاخه به برق متصل شده اند پریز GFI می باشد ، توجه کنید که جرقه نزده باشند.

برای اینکه کاملا اطمینان حاصل فرمایید ایراد از پریز نمی باشد ، می توانید ظرفشویی بوش را از برق جدا کنید و وسیله دیگری را را با همان پریز برق تست نمایید تا از درست کار کردن پریز مطمئن شوید.

در صورتی که ماشین ظرفشویی به برق متصل باشد و GFI هم جرقه نزده باشد پس کلید برق روی دیوار را چک کنید و توجه کنید که آن جرقه نزده و در جای خود محکم قرار گرفته باشد.

تعمیر ظرفشویی بوش

شرکت رای سرویس نمایندگی رسمی بوش و تعمیرات لوازم خانگی و آشپزخانه بوش  و خدمات پس از فروش بوش ، با همکاری تکنسین‌ های خود آماده ارائه خدمات نصب ، سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش در تهران و حومه می‌باشد.

تعمیر کاران حرفه ای رای سرویس از به روز ترین و کار بلد ترین تعمیر کاران در عرصه تعمیر ظرفشویی بوش و دیگر لوازم خانگی بوش می باشند.

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

در صورت وجود هر گونه مشکل در ظرفشویی بوش  خود و نیاز به سرویس کار با رای سرویس تماس حاصل فرمایید.

02188249013

02188249010

سرویس کاران و تعمیر کاران مجموعه رای سرویس،دارای تسلط کافی در زمینه تعمیر ظرفشویی بوش می باشند و کاملا مطلع از دانش روز دنیا می باشند.

در صورت ارتباط تلفنی با ما ، مشاوران ما ابتدا پس از پرسش و پاسخ در صورت حل شدن مشکل دستگاه شما بدون نیاز کارشناس به صورت دادن اطلاعات به شما ، مشکل شما را حل میکنند.

اگر مشکل دستگاه شما جزئی نبود و نیاز به حضور سرویس کار داشت ، مشاوران ما نکنسین مربوطه را در طی کمتر از یک ساعت در محل شما ارسال کرده  و اقدام به تعمیر ظرفشویی بوش  شما میکنند.

تمامی قطعات تعویضی اورجینال و دارای گارانتی می باشند.

راه ها ارتباطی:

شما می توانید برای تعمیر ظرفشویی بوش  خود میتوانید از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت و صفحه ارتباط با ما با ما تماس برقرار کنید و مشکل ظرفشویی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا ما تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تلفن:

53_02122294451

02188249010

02188249013

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و یا تلگرام دنبال کرده و از طریق این دو اپلیکیشن ثبت سفارش کنید همچنین میتوانید از آفر های ویژه و تخفیفات و آموزش های ما برخوردار شوید.

اینستاگرام:

https://instagram.com/rayservis.ir?igshid=1worj7r7hb7rx

رای سرویس در ایام تعطیل و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و حل مشکلات ظرفشویی بوش شما است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *