نمایندگی وتعمیرات لوازم خانگی کنوود

نمایندگی وتعمیر گاه مجاز کنوود(kenwood)

 

تاریخچه کنوود

شرکت کنوود در سال ۱۹۴۷ ، در همپشایر انگلستان تاسیس شد. این کمپانی که توسط فردی به نام Kenneth Wood پایه گذاری شده بود، ابتدا در حوزه تولید لوازم خانگی فعالیت می کرد. سپس با گذشت ۶۰ سال همراه با فعالیت های درخشان ، کمپانی لوازم خانگی کنوود وارد عرصه تولید لوازم جانبی صوتی خودرو شد و در این حوزه نیز به محبوبیت بالایی رسید.

لوازم خانگی کنوود به طور میانگین ۷۵درصد از محصولاتش را توسط شرکت های توزیع کننده اش به ۸۰ کشور دیگر صادر می کند.

باید به این نکته توجه کرد ، محصولاتی که توسط این کمپانی تولید می شوند تمامی امکانات آنها متعلق به انگلستان ، ایتالیا و چین است .

اوج شهرت محصولات کنوود در سال ۱۹۵۰ بود که توانست با تولید محصولات با کیفیت ، زیبا و مقاوم به فروش بالایی دست پیدا کرده و طرفداران زیادی را به سمت محصولات خود جذب کند.

کمپانی لوازم خانگی کنوود در آخرین مصاحبه خود در همان سال اعلام کرد : متعهد می شویم که این کیفیت را در ادامه حیات کمپانی کنوود حفظ کنیم.

کارخانه کنوود در پاکستان، انگلستان، چین ، ترکیه و برخی دیگر از کشور ها نمایندگی های فعال تولیدی دارد که تحت نظارت و لیسانس اصلی این کارخانه تولیدات خود را به بازار عرضه می کنند. یخچال فریزر کننود ساخت کارخانه تولیدی کننود در ترکیه می باشد .

ظاهر زیبا، طرح های متنوع ، تبعیت از قوانین زیست محیطی، طراحی هوشمند، رنگ های متنوع و … در کنار کیفیت و فضای مناسب بریا نگهداری موارد مختلف غذایی این برند لوازم خانگی را در زمینه تولید یخچال فریزر به عنوان یک نمونه قدرتمند مطرح کرده است.

یخچال فریزر با درب فرانسوی، یخچال فریزر های دو قلو، ساید بای ساید، فریز بالا، فریزر پایین،  تمام یخچال، تمام فریزر و … از انواع یخچال فریزر های کنوود بوده که با ابعاد و حجم و رنگ های مختلف و همچنین قدرت های متفاوت برای مصارف مختلف در بازار موجود می باشد.

 

 

رای سرویس مرکز تعمیرات مجاز لباسشویی کنوود

تعمیر لباسشویی کنوود KENWOOD
تعمیر لباسشویی کنوود KENWOOD

اگر شما در زمان استفاده از ماشین لباسشویی کنوود به هر دلیل با مشکلاتی که در زیر به قسمتی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد مواجه شدید حتماً آن را از برق کشیده و برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود با تعمیرگاه مرکزی لباسشویی کنوود تماس بگیرد.

 

هر چند وقت یکبار برنامه کامل شستشو را بدون ریختن لباس در ماشین لباسشویی کنوود با استفاده از پودرهای جرم گیر ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار بندازید تا رسوبات ماشین لباسشویی کنوود پاک شود.

رای سرویس مرکز تعمیر ظرفشویی کنوو (kenwood)

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود kenwood
تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود kenwood

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرم گیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی کنوود و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی کنوود  ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی کنوود پاک شود.

رای سرویس مرکز تعمیر ساید و یخچال فریزر کنوود (KENWOOD)

تعمیر ساید بای ساید کنوود KENWOOD
تعمیر ساید بای ساید کنوود KENWOOD

*تعمیر در کوتاهترین زمان ممکن

*بدون تعطیلی

*۱۰۰% در منزل

*قطعات اورجینال

 

اگر شما در زمان استفاده از ساید بای ساید کنوود خود با مشکلات زیر روبرو هستیدفورا یخچال فریزر و یا ساید بای ساید کنوود

 خود را خاموش کرده وبا نمایندگی وتعمیرگاه مجاز یخچال و ساید بای ساید  کنوود تماس بگیرید تا بتوانیم در رفع مشکل

کمکتان کنیم:

۱-نمایش ارور  یا کد خطا روی صفحه نمایش یخچال کنوود

۲-تولید صدای نابهنجار از یخچال کنوود

۳-برق دار بودن بدنه یخچال کنوود

۴-سرد نکردن لوازم داخل یخچال کنوود مانند روزهای قبل

۵-یخ زدن لوازم داخل یخچال کنوود

 

تلفن مرکز خدمات پس از فروش لواز خانگی کنوود(KENWOOD)

3 الی ۰۲۱۸۸۲۴۹۰۱۰

۰۲۱۸۸۲۴۰۴۸۴

۰۲۱۶۶۹۲۳۴۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *