نمایندگی وتعمیر لباسشویی و ظرفشویی یخچال و اسپیلت وست پوینت west point

نمایندگی وتعمیر لباسشویی و ظرفشویی یخچال و اسپیلت وست پوینت west point

کارخانه و شرکت تولیدکننده لوازم خانگی وست پوینت یکی از بزرگترین مجموعه های تولید لوازم خانگی دنیا می باشد. که در شهر وست پوینت جورجیا آمریکا می باشد. پس لوازم خانگی اصلی وست پوینت ساخت آمریکا می باشد ولی شرکت وست پوینت در دیگر کشورها هم نمایندگی تولید دارد که تحت لیسانس وست پوینت آمریکا ساخته می شود. که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ما به عنوان نمایندگی و متخصصین این کالاها در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت 

چه زمان باید با تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی وست پوینت تماس بگیریم؟

اگر شما در زمان استفاده از ماشین لباسشویی وست پوینت به هر دلیل با مشکلاتی که در زیر به قسمتی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد مواجه شدید حتماً آن را از برق کشیده و برای تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت خود با تعمیرگاه مرکزی لباسشویی وست پوینت تماس بگیرد.

باید توجه داشته باشید که در صورت برطرف نشدن این مشکلات و استفاده مجدد از دستگاه ممکن است آسیب بیشتری به ماشین لباسشویی وست پوینت  وارد شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتری برای  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت باشد.

 

 

هر چند وقت یکبار برنامه کامل شستشو را بدون ریختن لباس در ماشین با استفاده از پودرهای جرم گیر ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار بندازید تا رسوبات ماشین لباسشویی پاک شود.

رای سرویس مرکز خدمات پس از فروش وست پوینت 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر ظرفشویی وست پوینت در مرکز خدمات رای سرویس 

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرم گیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی وست پوینت و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی وست پوینت  ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی وست پوینت پاک شود. 

 

تعمیر کولر گازی و اسپیلت وست پوینت west point

 

تعمیر یخچال وست پوینت wespoint

تلفن تعمیرات لوازم خانگی وسپوینت (رای سرویس)

۰۲۱۸۸۲۴۹۰۱۰-۱۳

۰۲۱۸۸۲۴۰۴۸۴      

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *