نمایندگی و خدمات پس از فروش وتعمیر مجاز لوازم خانگی آریستون (ariston)

نمایندگی و خدمات پس از فروش وتعمیر مجاز لوازم خانگی آریستون  (ariston)

خدمات پس از فروش آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون Ariston  

در بسیاری از موارد که هم‌وطنان ما از ماشین لباسشویی آریستون استفاده می‌کنند با ماشین لباسشویی خود مشکلاتی دارند که شاید فکر کنند این مشکل بخشی از کارکرد لباسشویی آن‌ها بوده و نیاز به تعمیر و سرویس ندارد ما می‌خواهیم به بخشی از این موارد اشاره‌کرده تا شمارا با آن‌ها آشنا کنیم و بتوانیم کمکی در حل این موارد کرده تا لذت داشتن یک لباسشویی خوب و سالم را تجربه کنید.

این‌ها قسمتی کمی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران لباسشویی آریستون با آن درگیر هستند و اگر شما هم با این مشکلات روبرو هستید و یا مشکلاتی ازاین‌دست می‌توانید برای گرفتن مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

خدمات پس از فروش آریستون تعمیر لباسشویی آریستون

 

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

 

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون توسط تعمیرکار ظرفشویی آریستون باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات آریستون با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی آریستون شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون حتما از قطعات فابریک آریستون استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آریستون تا ۷۵ % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرمگیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی آریستون  و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی آریستون  ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی آریستون پاک شود.

 

 

 

 

خدمات پس از فروش آریستون

 

تعمیر اجاق آریستون 

تعمیر ماکروفر آریستون

 

خدمات ماکروفر آریستون تخصص میخواهد و برای تعمیرات آن باید از خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون بهره مند شوید تا از

قطعات فابریک و ضمانتنامه استفاده نمایید ، همچنین در نظر داشته باشید تعمیرات آریستون در نمایندگی آریستون باعث

افزایش طول عمر آن میشود ، همچنین برای رضایت حال شما عزیزان تعمیرات ماکروفر آریستون را تحت پوشش قرار داده ایم تا

با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیرات ماکروفر آریستون خود در نمایندگی تعمیرات آریستون بپردازید .

 

 

 

تعمیر قهوه ساز و چای ساز آریستون

 

 

تعمیرات آریستون

تعمیر یخچال آریستون و تعمیر ساید بای ساید آریستون 

این مجموعه با داشتن ۲۰ سال سابقه درخشان ،همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.
با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌فریزر و عدم امکان جابجایی تمامی تعمیرکار یخچال‌فریزر ما تعمیرات را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزر می‌توانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریز ۲۴ ساعتهبهره‌مند شوید.
به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه تعمیرات یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.
در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.

 

 

 

 

 

تعویض فیلتر ساید آریستون در مرکز خدمات رای سرویس 

تلفن مر کزخدمات و سرویس آریستون در رای سرویس

۱۳_۰۲۱۸۸۲۴۹۰۱۰

۰۲۱۸۸۲۴۰۴۸۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *