نمایندگی مجاز زاروتی zarooti

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز زاروتیzarotti

نمایندگی وتعمیرگاه مجاز زاروتیzarotti

رای سرویس مرکز خدمات وتعمیرات مجاز لباسشویی زاروتی ZAROTTI

 

چه زمان باید با تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی زاروتی تماس بگیریم؟

اگر شما در زمان استفاده از ماشین لباسشویی زاروتی به هر دلیل با مشکلاتی که در زیر به قسمتی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد مواجه شدید حتماً آن را از برق کشیده و برای تعمیر ماشین لباسشویی زاروتی خود با تعمیرگاه مرکزی لباسشویی زاروتی تماس بگیرد.

باید توجه داشته باشید که در صورت برطرف نشدن این مشکلات و استفاده مجدد از دستگاه لباسشویی زاروتی ممکن است آسیب بیشتری به ماشین لباسشویی زاروتی وارد شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتری برای  تعمیر ماشین لباسشویی زاروتی باشد.

 

 

هر چند وقت یکبار برنامه کامل شستشو را بدون ریختن لباس در ماشین لباسشویی زاروتی با استفاده از پودرهای جرم گیر ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار بندازید تا رسوبات ماشین لباسشویی زاروتی پاک شود.

تعمیر لباسشویی زارووتی

تعمیر لباسشویی زارووتی

 

 

 

 

 

رای سرویس مرکز خدمات وتعمیرگاه مجاز واصلی ظرفشویی زاروتی Zarotti

 

تعمیرگاه مجازظرفشویی زاروتی تخصصی ترین مرکز تعمیرظرفشویی زاروتی بوده که با سالها سابقه درخشان در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی همگام با تولید این محصول آماده ارائه خدمات به مشتریان است و در این راه سالهاست که با کسب تجربیات فراوان توانسته است مشتریانی وفادار و راضی را در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی جذب کند.

 

تمامی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی زاروتی شرکت رای سرویس سال‌هاست که به‌صورت تخصصی اقدام به فعالیت می‌کنند و با توجه به این مهارت با بازدید اولیه لوازم‌خانگی زاروتی فوراً متوجه عیب دستگاه ظرفشویی زاروتی شده و با توجه به نظر کارشناسی خود و توجه به نوع خرابی ماشین ظرفشویی برآورد هزینه کرده و یک گزارش از میزان خرابی و هزینه تقریبی آن به شما ارائه می‌دهند.

 

بعد از هر ۳۰ بار شستشو یکبار از جرم گیر استفاده کنید . برنامه کامل شستشو را بدون گذاشتن ظرف در داخل ماشین ظرفشویی زاروتی و با استفاده از پودر جرم گیر ظرفشویی زاروتی  ( که در شرکت رای سرویس موجود می باشد ) بکار اندازید تا رسوبات ماشین ظرفشویی زاروتی پاک شود.

 

تعمیر ظرفشو.یی زاروتیzarotti

تعمیر ظرفشو.یی زاروتیzarotti

 

 

 

 

 

 

 

شماره تلفنهای مرکز خدمات وتعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی (رای سرویس)

۳ الی ۰۲۱۸۸۲۴۹۰۱۰

۰۲۱۸۸۲۴۰۴۸۴ جهت مشاوره تعمیر ظرفشویی زاروتی (zarotti)

روابط عمومی زاروتی

۰۲۱۶۶۹۲۳۴۰۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *