تعمیر لباسشویی تامسون

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

تعمیر لباسشویی تامسون

برای تعمیر هر مدل از ماشین لباسشویی از جمله تعمیر لباسشویی تامسون باید اطلاعاتی کلی درباره ویژگی های برند مورد نظر داشته باشیم. مصرف برق به عنوان یک المان مهم در تعمیر لباسشویی تامسون بطور متوسط حدود 1200 وات برای یک برنامه کامل شستشو که در حدود 1ساعت و30 دقیقه بطول می انجامد می باشد.
عمر یک ماشین لباسشویی تامسون بطور متوسط 2000 ساعت برآورد شده است که با استفاده صحیح 2یا 3 بار درهفته می توان حداقل پنج سال کار بدون نیاز به تعمیر لباسشویی تامسون و یا با خرابی خیلی کم از آن انتظار داشت.
ماشین لباسشویی نشت آب دارد بایستی در هنگام تعمیر لباسشویی تامسون بدانیم که لاستیک دور در سوراخ شده است. اگر آب داخل مخزن گرم نمی شود بایددر هنگام تعمیر لباسشویی تامسون ترموستات را تنظیم و در صورت نیاز تعویض کنیم. اگر ماشین کاملا آب گیری می‌ کند اما موتور شستشو به کار نمی افتد باید در هنگام تعمیر لباسشویی تامسون هیدروستات رو تعویض کنیم و یا موتور تایمر نیاز به تعمیر داشته باشد. اگر لباسشویی کلیه کارها را انجام می‌دهد اما دور تند ندارد و آب کشی نمی‌کند باید برای تعمیر لباسشویی تامسون خازن را که به احتمال زیاد خراب است، تعویض نماییم.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’3407,3408,3409,3410′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *