تعمیر لباسشویی تامسون

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

تعمیر لباسشویی تامسون

برای تعمیر هر مدل از ماشین لباسشویی از جمله تعمیر لباسشویی تامسون باید اطلاعاتی کلی درباره ویژگی های برند مورد نظر داشته باشیم. مصرف برق به عنوان یک المان مهم در تعمیر لباسشویی تامسون بطور متوسط حدود ۱۲۰۰ وات برای یک برنامه کامل شستشو که در حدود ۱ساعت و۳۰ دقیقه بطول می انجامد می باشد.
عمر یک ماشین لباسشویی تامسون بطور متوسط ۲۰۰۰ ساعت برآورد شده است که با استفاده صحیح ۲یا ۳ بار درهفته می توان حداقل پنج سال کار بدون نیاز به تعمیر لباسشویی تامسون و یا با خرابی خیلی کم از آن انتظار داشت.
ماشین لباسشویی نشت آب دارد بایستی در هنگام تعمیر لباسشویی تامسون بدانیم که لاستیک دور در سوراخ شده است. اگر آب داخل مخزن گرم نمی شود بایددر هنگام تعمیر لباسشویی تامسون ترموستات را تنظیم و در صورت نیاز تعویض کنیم. اگر ماشین کاملا آب گیری می‌ کند اما موتور شستشو به کار نمی افتد باید در هنگام تعمیر لباسشویی تامسون هیدروستات رو تعویض کنیم و یا موتور تایمر نیاز به تعمیر داشته باشد. اگر لباسشویی کلیه کارها را انجام می‌دهد اما دور تند ندارد و آب کشی نمی‌کند باید برای تعمیر لباسشویی تامسون خازن را که به احتمال زیاد خراب است، تعویض نماییم.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’3407,3408,3409,3410′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *